Jak dobrać kolor szminki lub pomadki? Dopasowanie do typu urody i karnacji

Jak dobrać kolor szminki

Niektóre kobiety intuicyjnie wybierają właściwe barwy kosmetyków do swojego typu urody lub karnacji. Dla dziewczyn, które mają z tym problem, przedstawiamy poradnikowy tekst o tym, jak dobrać kolor szminki lub pomadki i znaleźć swój (kolorystyczny) ideał.

Czytaj dalej

Jak czyścić pędzle do makijażu? Podstawy pielęgnacji i niezbędne akcesoria

Jak czyścić pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu to akcesoria, które ułatwiają aplikację kosmetyków. Przy ich pomocy, w sposób prosty i przyjemny, można wykonać trwały make-up. Używanie pędzli to nie tylko wygoda, ale również czysta ekonomia - na włosie nakłada się mniejszą ilość kosmetyku niż np. na palec. Jak i czym czyścić pędzle do makijażu, żeby przez jak najdłuższy czas nam służyły?

Czytaj dalej

Najlepsze palety cieni - nasz ranking ponadczasowych propozycji

Najlepsze palety cieni

Najpopularniejsze i najlepsze palety cieni, które pokochały gwiazdy i wizażystki, to propozycje marek Morphe, Anastasia Beverly Hills oraz Huda Beauty. Produkty od tych brandów znajdują się w ofercie naszego sklepu. Specjalnie dla was przygotowałyśmy listę bestsellerów z kategorii kolorowych palet cieni. Zainspiruj się wyborem innych dziewczyn i spraw sobie najmodniejszy makijażowy niezbędnik!

Czytaj dalej

Kultowe kosmetyki do makijażu - które warto przetestować?

Kultowe kosmetyki do makijażu

Niektóre kosmetyki do makijażu zdobyły status kultowych. Skąd wzięła się ich popularność i czym zasłużyły sobie na takie miano? Zebrałyśmy w jednym miejscu 5 takich produktów - sprawdź, jakie propozycje znalazły się w naszym zestawieniu.

Czytaj dalej