Makijaż na sylwestra krok po kroku

Makijaż na sylwestra - poradnik krok po kroku i inspiracje z Instagrama

Wielkimi krokami zbliża się ostatni dzień roku. Masz w planach elegancki bal lub imprezę w klubie do białego rana? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, jak wykonać makijaż na sylwestra krok po kroku.

Czytaj dalej

Sposoby na łamliwe i kruche paznokcie zimą

Łamliwe i kruche paznokcie w zimie - sposoby, jak temu zapobiec

Wielkimi krokami zbliża się zima, a wraz z nią niskie temperatury, wilgoć, opady śniegu i możliwe pogorszenie się stanu włosów, skóry i paznokci. Jak uporać się z ostatnim problemem? Przedstawiamy przyczyny i sposoby na łamliwe lub kruche paznokcie.

Czytaj dalej

Idealny makijaż dla opadającej powieki

Makijaż dla opadającej powieki - poradnik

Wiele dziewczyn boryka się z problemem opadających powiek. Mamy dla nich dobre wieści: można to skorygować, sięgając po odpowiednie kosmetyki i wykonując makijaż według naszej instrukcji. Przedstawiamy najważniejsze zasady, jakich należy przestrzegać podczas wykonywania makijażu dla opadającej powieki. Dziś na blogu podpowiadamy, jak pozbyć się wiecznie smutnego wyglądu i przygnębienia wypisanego na twarzy.

Czytaj dalej

Nagroda Beauty Polish Business Women Awards 2019 dla House of Beauty!

Nagroda Beauty Polish Business Women Awards 2019 dla House of Beauty

W październiku zakończyło się głosowanie organizowane przez przewodnik kobiet po świecie biznesu - magazyn Businesswoman & Life! Sklep House of Beauty jest zwycięzcą w kategorii Lider w Dystrybucji Najwyższej Jakości Kosmetyków. Prestiżową nagrodę Polish Business Women Awards 2019 odebrała Kaja Kołos - założycielka sklepu House of Beauty. Nagrody rozdano już po raz dziesiąty, uroczysta gala odbyła się w Warszawie.

Czytaj dalej