Makijaż Jennifer Lopez - kolekcja Jennifer Lopez x Inglot

Makijaż w stylu Jennifer Lopez

Międzynarodowa ekspansja marki Inglot trwa! Gwiazda muzyki Jennifer Lopez i polski brand połączyli siły, a owocem tej współpracy jest kolekcja Jennifer Lopez x Inglot, dostępna w regularnej sprzedaży od 26 kwietnia 2018 roku. Skomponuj własną, autorską paletkę kosmetyków sygnowanych przez ikonę stylu i wykonaj makijaż w stylu Jennifer Lopez.

Czytaj dalej

Jak optycznie powiększyć oczy? Makijaż powiększający oczy

Jak powiększyć makijażem oczy

Makijaż to sztuka iluzji - podkreśla atuty i maskuje niedoskonałości. Optyczne powiększenie oczu za pomocą makijażu to jeden z takich trików, który możesz wypróbować sama! Bez względu na kształt oczu, głębokość ich osadzenia czy rozstaw jest kilka sprawdzonych patentów dla każdej z Was, żeby optycznie powiększyć oczy. Jak to zrobić?  Przeczytaj nasz poradnik i nadaj swojemu spojrzeniu głębi i wyrazistości.

Czytaj dalej

Jak powiększyć usta makijażem? Lekcja malowania ust

Jak powiększyć makijażem oczy

Twoje usta są wąskie lub górna warga ma dużo mniejszą objętość niż dolna? Dysproporcję możesz skorygować makijażem. Wykonanie go krok po kroku znajdziesz w naszym poradniku. Za pomocą kilku sprytnych patentów dodasz ustom objętości bez użycia skalpela lub igły.

Czytaj dalej

Makijaż dla szatynek - dzienny, wieczorowy i dopasowany do koloru oczu

Makijaż dla szatynek

Szatynki, podobnie jak brunetki, mają praktycznie nieograniczone możliwości w wyborze kolorowych kosmetyków. Ciemne włosy to idealne tło dla neonowych, intensywnych lub delikatnych makijaży. Bez względu na odcień włosów - cappuccino, ciemna lub jasna czekolada, karmel - jest kilka kolorów pewniaków, po które może sięgnąć każda brązowowłosa.

Czytaj dalej