Jakie kwasy na twarz do użytku domowego wybrać? Bestsellery od The Ordinary!

Kwasy na twarz w domu - jak często je stosować i które wybrać?

Kosmetyki zawierające w swoim składzie kwasy cieszą się coraz większą popularnością. Jak najbardziej polecamy korzystanie z nich z zaciszu domowym, ale najpierw - przed pierwszym użyciem - zapoznanie się z naszym najnowszym wpisem blogowym, w którym wyjaśniamy, jak często ich używać oraz jakich efektów można się po nich spodziewać. 

Czytaj dalej

Makijaż wodoodporny - na jakie okazje będzie odpowiedni?

Makijaż wodoodporny - 5 sytuacji, kiedy warto go wykonać

Wydaje ci się, że makijaż wodoodporny jest przeznaczony wyłącznie tam, gdzie panują ekstremalne warunki? Niekoniecznie. Na blogu przedstawiamy 5 sytuacji, gdy warto o nim pomyśleć, a także wymieniamy marki z naszej drogerii, które mają w swoim asortymencie kosmetyki wodoodporne.

Czytaj dalej

Paznokcie one stroke - zobacz nasz tutorial z produktami Słowianka Nails Trends

Paznokcie one stroke - instrukcja i tutorial

W naszej internetowej drogerii znajduje się wiele propozycji produktów do manicure’u od polskiego brandu Słowianka Nails Trends. Dla naszych czytelniczek bloga i klientek przygotowałyśmy specjalny tutorial, w którym przedstawiamy, jak wykonać paznokcie one stroke przy pomocy kosmetyków tej marki. 

Czytaj dalej

Makijaż biznesowy - sprawdź, jak go wykonać

Makijaż biznesowy krok po kroku

Rozpoczynasz pracę w międzynarodowej korporacji, ale nie wiesz, jakie zasady odnośnie makijażu w niej panują? A może czeka Cię ważne spotkanie z kontrahentami lub prezentacja nowego produktu? Dziś na blogu przedstawiamy poradnik, jak wykonać makijaż biznesowy krok po kroku oraz zasady, które warto znać, by wyglądać dobrze i profesjonalnie. 

Czytaj dalej