Tasiemka do paznokci

Tasiemki do paznokci to bardzo niepozorny dodatek, który jednak skradnie serce każdej osoby, która zdecyduje się je wypróbować. Można wykonywać przy ich użyciu stylizacje na wszystkich paznokciach, wybierać jeden paznokieć lub oddzielać nią wzór na paznokciu od strefy jednolitej. Są także ogromnym ułatwieniem w robieniu stylizacji geometrycznych, ponieważ gwarantują idealnie prostą linię na paznokciu.

Ich aplikacja nie jest trudniejsza niż aplikacja zwykłych naklejek. Wystarczy przykleić tasiemkę do paznokcia, a następnie odciąć ją na odpowiedniej długości albo odcinać małe paseczki jeszcze zanim zetkną się one z płytką. Następnie należy nałożyć lakier nawierzchniowy (top coat) i gotowe.

Taśma ozdobna do paznokci w House of Beauty

W asortymencie naszego sklepu internetowego House of Beauty znajdują się tasiemki na paznokcie w różnych kolorach i wzorach. Sprawdzą się one w każdej metodzie zdobienia paznokci – hybrydowej, akrylowej i standardowej. Oferowane tasiemki na paznokcie nie odbarwiają się ani nie odklejają. Są wyjątkowe trwałe i z pewnością każdy będzie z nich zadowolony. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem tasiemek do paznokci.