Zestawy startowe do paznokci hybrydowych

Zestawy startowe do paznokci hybrydowych to gratka dla każdej miłośniczki manicure’u robionego w domowym zaciszu, jak również dla kosmetyczek i wizażystek. Na zestaw do paznokci hybrydowych składają się wszelkie niezbędne elementy, przy pomocy których można zrobić hybrydy. W ofercie naszej internetowej drogerii znajdują się produkty renomowanych producentów i marek, m.in. Indigo, Semilac, Victoria Vynn. Asortyment od tych brandów jest doceniany przez profesjonalnych manicurzystów.

Z czego składa się zestaw startowy do paznokci hybrydowych? Z reguły jest to stały komplet elementów, czyli lakiery, efekty, preparaty pomocnicze oraz akcesoria. W niektórych zestawach dodatkowo znajduje się lampa UV. Jeżeli nie ma jej w zestawie, to można również zamówić ją osobno - w asortymencie naszej drogerii znajdują się różne modele. 

Zestaw hybrydowy do paznokci to inwestycja o bardzo szybkim zwrocie. Wystarczy kalkulacja, ile każdorazowo kosztuje manicure hybrydowy w salonie, by przekonać się, że kupienie własnego zestawu do użytku domowego już po 2-3 razach się spłaci. Zestaw hybrydowy do paznokci jest przeznaczony do kilku typów użytkowniczek - z jednej strony są to profesjonalne produkty do użytku w gabinetach kosmetycznych i salonach urody. Z drugiej komplety, z których mogą korzystać użytkowniczki nieprofesjonalne - takie zestawy w zupełności wystarczą, by samodzielnie zrobić paznokcie hybrydowe.

Zestawy startowe do paznokci hybrydowych na prezent

Zestawy hybrydowe do paznokci to doskonały pomysł na prezent. W naszej drogerii, podczas robienia zakupów, istnieje możliwość wybrania opcji “pakowanie na prezent” - wybrany zestaw startowy do manicure’u hybrydowego pięknie zapakujemy i wyślemy pod wskazany adres. Zestaw startowy do manicure hybrydowego to również doskonały pomysł dla każdej dziewczyny, która marzy o pracy jako kosmetyczka czy manicurzystka. Zbieranie pierwszych szlifów w domowym zaciszu w tym fachu to pierwszy krok w drodze do rozwoju zawodowego w kierunku kosmetologii.