Rękawiczki ochronne

Rękawiczki ochronne to must have w każdym salonie czy gabinecie kosmetycznym, ale również do prywatnego użytku. Wiele zabiegów - nie tylko ściśle związanych z urodą i pielęgnacją - warto wykonywać w rękawiczkach ochronnych: również farbowanie włosów, zmywanie naczyń, a nawet przesadzanie kwiatów doniczkowych. Rękawiczki ochronne przydają się również osobom, które cierpią na atopowe zapalenie skóry lub łuszczycę, a także wszystkich tych, którzy mają uczulenie na detergenty. 

By nie zniszczyć skóry dłoni oraz paznokci, dobrze zaopatrzyć się w opakowanie rękawiczek ochronnym, by zawsze - w razie konieczności - mieć je pod ręką. Oryginalnym wariantem tego produktu są rękawiczki ochronne zabezpieczające dłonie  przed szkodliwym działaniem promieni UV pod lampą. Zdarza się, szczególnie u posiadaczek wrażliwej skóry, że podczas utwardzania paznokci pod lampą skóra piecze, a jej właścicielka odczuwa dyskomfort w trakcie zabiegu. By tego uniknąć, wystarczy założyć rękawiczki ochronne UV do lampy. 

Rękawiczki nitrylowe - must have w domu i gabinecie

Najpopularniejszym wariantem tego produktu są rękawiczki nitrylowe. Z czego wynika ich ogromna popularność? Najważniejsze zalety rękawiczek nitrylowym to duża wytrzymałość oraz ochrona przed wirusami i bakteriami. Nie zawierają protein lateksu - zostały wykonane z syntetycznego kauczuku nitrylowego - dlatego nie uczulają. Rękawiczki nitrylowe to doskonała alternatywa dla modeli z lateksu, który bardzo często uczula lub wywołuje podrażnienia. Ponadto występują one w kilku różnych rozmiarach, dzięki temu można idealnie dopasować ich wielkość. Ostatnim ich atutem jest ogromny wybór kolorów. W naszej ofercie znajdują się rękawiczki nitrylowe czarne, rękawiczki nitrylowe różowe, rękawiczki nitrylowe niebieskie, a także modele zielone i fioletowe. Z wszystkich dostępnych kolorów, rękawiczki nitrylowe różowe cieszą się największą popularnością.