Peelingi do dłoni i stóp

Peeling do stóp: starannie dobrany skład!

Peeling do stóp skutecznie złuszcza martwy naskórek. Poradzi sobie doskonale z nieestetycznymi, nierównymi zrogowaceniami. Dodatkowo wspaniale nawilży i wygładzi skórę. Jeśli masz problem z suchymi, pękającymi piętami, zrób peeling na stopy. Aby zmaksymalizować korzyści, powtarzaj zabieg regularnie.

Jeśli chcesz zapewnić stopom odrobinę luksusu, wybierz peeling solny. Proponowany produkt fantastycznie złuszcza, wygładza i zmiękcza martwy naskórek. Zastanawiasz się, jak nawilżyć i zregenerować skórę? Wybierz peeling solny z masłem shea. Wspomniany produkt pobudzi krążenie, ułatwiając wchłanianie składników aktywnych.

Peeling do rąk: gładkie i nawilżone dłonie

Peeling do rąk rewelacyjnie odmładza matową, pozbawioną życia skórę. Działa na niedoskonałości, w tym przebarwienia, blizny, plamy starcze. Może również wygładzić pomarszczone dłonie. Stosuj peeling do dłoni o każdej porze roku, szczególnie jesienią i zimą, kiedy skóra narażona jest na suche powietrze. Proponowany zabieg intensywnie nawilża i odżywia. Peeling na dłonie przynosi świetne rezultaty w przypadku skóry przesuszonej i podrażnionej. Oferowane kosmetyki mają piękny zapach, który na pewno wprawi Cię w dobry nastrój.

  • SYIS PODO LINE PEELING CUKROWY 500G Szybkie zakupy