Palety cieni do powiek

Palety cieni do powiek to produkty, które kochają profesjonalni makijażyści i wizażyści, ale również dziewczyny, które amatorsko zajmują się make upem. Siłą i najmocniejszą stroną takich produktów jest ich wszechstronność i uniwersalność. Jedna paleta cieni do powiek daje tysiące możliwości - można przy jej pomocy wykonać delikatny, dzienny makijaż, jak również mocny i wieczorowy, w którym pierwsze skrzypce gra smokey eyes.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to palety cieni do powiek są mocno zróżnicowane - w ofercie naszej internetowej drogerii można znaleźć zarówno produkty w jednej palecie barw (np. złota i brązów), jak również palety cieni do powiek we wszystkich kolorach tęczy. Niektóre palety zawierają 4 cienie, a inne 14, 42 i więcej barw - nawet do 78 lub 88. Większość propozycji zawiera kosmetyki do powiek, ale nie wszystkie. Oferujemy również palety, w których - poza cieniami do powiek - znajdują się również pomadki do ust. Jeszcze inna wersja to paletka cieni do powiek i rozświetlaczy - np. propozycje marki BH Cosmetics.

Paleta Anastasia Beverly Hills - must have i nasz bestseller!

Paleta Anastasia Beverly Hills to produkt kultowy i niezbędnik w każdej kosmetyczce. Za tą popularnością stoi przede wszystkim produkt wysokiej jakości - cienie się nie osypują, są trwałe i mocno napigmentowane, dobrze się je rozciera i blenduje, nie tworzą plam. Poza wyjątkowo wysoką jakością kosmetyków na uwagę zasługują piękne, eleganckie opakowania paletek. Dzięki stylowemu wyglądowi doskonale nadają się na prezent.

Palet od tej marki jest mnóstwo - w ofercie naszej drogerii kilkanaście, a odcieni i rodzajów tyle, że każda z nas na pewno znajdzie coś dla siebie. Poza standardowymi paletami z cieniami do powiek inny wariant tego produktu to paletka z pigmentami, czyli trwalszą wersją klasycznych cieni. Kolejna wersja kultowej palety Anastasia Beverly Hills to cienie wraz z bazą do powiek.

  • BPERRECT MASTER PALETTE PALETA CIENI Szybkie zakupy

1 2 3 4 13 14 15