Sól do stóp

Zastanawiasz się, jak zminimalizować uczucie ciężkich nóg? Szukasz sposobu na obolałe, obrzęknięte, podrażnione stopy? Marzysz o tym, by zamienić łazienkę w domowe SPA? W takim razie sięgnij po ziołową sól do stóp. Wystarczy, że wsypiesz ją do dużej miski z wodą.

Teraz wygodnie usiądź na sofie lub fotelu i włóż stopy do miski. Wyjątkowy dobór składników zapewnia pełną regenerację skóry. Sól do kąpieli stóp wspaniale oczyszcza, nawilża i wygładza. Jeśli masz problem z modzelami lub odparzeniami, powtarzaj zabieg regularnie.

Sól do moczenia stóp: obowiązkowy element rutyny pielęgnacyjnej

Zanim zabierzesz się za pedicure, najpierw powinnaś zmiękczyć i wygładzić naskórek. Z pomocą przychodzi sól do kąpieli stóp. Proponowany produkt zapewnia odprężenie i uczucie lekkości. Doskonale poradzi sobie z suchą, zniszczoną skórą. Sól do moczenia stóp możesz stosować zarówno w wirówce, jak i masażerze. Nie zawiera detergentów, dlatego nie podrażnia skóry. Nie pieni się, dzięki czemu można łatwo ją spłukać. Zachwyca oryginalną kompozycją zapachową, która pozwoli Ci się zrelaksować.

  • ARKADA SÓL PODOLOGICZNA 500g Szybkie zakupy