Bazy pod pomadki do ust

Bazy pod pomadki to kosmetyki, łączące w sobie cechy produktu do pielęgnacji i utrwalania makijażu. Mogą być stosowane jako pierwsza warstwa przed pomadką czy błyszczykiem lub samodzielnie - uzyskany tym sposobem makijaż ust jest delikatny i naturalny.

Baza pod pomadkę - po co ją stosować?

Baza pod pomadkę, czyli primer do ust, to kosmetyk, który stosuje się, by przedłużyć trwałość pomadek i błyszczyków. Nakłada się go jako pierwszą, wierzchnią warstwę, a dopiero po nim kolejny - najczęściej kolorowy - kosmetyk. Produkty do ust lubią być “zjadane”, często ich odporność na ścieranie się jest bardzo niska, dlatego właśnie doskonałym wsparciem jest baza pod pomadkę.

Baza pod pomadkę to produkt stosowany przez profesjonalnych makijażystów i wizażystów, ale również prywatne użytkowniczki, którym - w wyjątkowych sytuacjach - zależy na maksymalnie przedłużonej trwałości makijażu. Takich okazji jest wiele: może to być ślub, sylwester, sesja zdjęciowa (np. narzeczeńska czy ciążowa) lub impreza na świeżym powietrzu pod modnym namiotem.

Jakość w dobrej cenie - baza pod pomadkę Golden Rose

W ofercie naszej internetowej drogerii znajduje się wyjątkowy produkt - Prime&Prep Lipstick Base, czyli baza pod pomadkę Golden Rose. Ten primer do ust wyróżnia się dobrą jakością, idącą w parze z niską ceną. Baza pod pomadkę Golden Rose jest bezbarwna, zawarte w jej składzie związki i witamina E nawilżają oraz wygładzają delikatną skórę warg, a także optycznie zwiększają ich objętość. Kosmetyk jest niewyczuwalny na ustach - wystarczy równomiernie nałożyć go na wargi, a po kilku minutach zaaplikować pomadkę. Baza pod pomadkę Golden Rose może być używana również jako samodzielny, pielęgnacyjny kosmetyk do ust - zamiast nawilżającego balsamu.