Efekty i pyłki do paznokci

Efekty i pyłki do stylizacji paznokci to produkty o szerokim zastosowaniu. Przy pomocy efektów można w prosty sposób uzyskać na płytce oryginalny efekt, bez ręcznego malowania. Efekty mogą wyczarować na płytce paznokcia metaliczny połysk, wzór syrenki, holograficzny, jak ze skorupy żółwia lub marmurkowy. Efekty nakłada się w bardzo prosty sposób na produkty bez warstwy dyspersyjnej, takie jak kolorowy żel, dry top czy shine on, a następnie utwardza pod lampą i gotowe.

Pyłki do manicure hybrydowego

Pyłki do stylizacji paznokci to produkty rekomendowane przede wszystkim do manicure’u hybrydowego. Pyłki wciera się w lub posypuje utwardzony lakier hybrydowy. W przypadku, gdy użyje się zbyt dużo pyłku, nadmiar można usunąć przy pomocy odpowiedniego pędzla. Pyłki aplikuje się w następujący sposób: na warstwę lakieru hybrydowego pokrytego nieutwardzonym topem no wipe sypie się pyłek, a później manicure utwardza pod lampą.

Jak ozdabiać paznokcie pyłkami?

Błyszczące i holograficzne pyłki do paznokci wyjdą najlepiej na bazowym lakierze hybrydowym w kolorze głębokiej czerni. Pyłki występują również w wariancie transparentnym, dzięki temu można je aplikować na każdy kolor lakieru hybrydowego - wszędzie będą widoczne. Pyłki są w sypkiej formie - można je nakładać punktowo lub wetrzeć w całą powierzchnię paznokcia - wówczas płytka będzie jedną, połyskującą taflą. Pyłki przybierają również inne formy: bulionu, atramentu, płatków, pigmentu w proszku. Pyłek termiczny to oryginalna wersja pyłku, jego kolor zmienia się pod wpływem temperatury. Błyszczące mikrocienkie nici do zdobień to kolejny, oryginalny wariant produktu do stylizacji paznokci.

 • SUNONE FOLIA DO MANICURE SREBRNA Szybkie zakupy
 • CLARESA EFEKT SZKŁA Szybkie zakupy
  1 Zielony
  3 Żółty
  7 Pomarańczowy Neon (Wariant niedostępny) 7 Pomarańczowy Neon (Wariant niedostępny)
  9 Jansy Pomarańcz
 • CLARESA QUART PYŁEK DO ZDOBIEŃ Szybkie zakupy
  1 Silver (Wariant niedostępny) 1 Silver (Wariant niedostępny)
  10 Dark Pink
 • CLARESA PYŁEK DO ZDOBIEŃ DISCO Szybkie zakupy
  Black
  Blue Lagoon
  Cerulean
  Claret
  Dark Blue
  Pearl (Wariant niedostępny) Pearl (Wariant niedostępny)
  Pink
  Purple
  Vine & Gold
  White
 • CLARESA PYŁEK DO ZDOBIEŃ CANDY Szybkie zakupy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
 • HESSI NAILS PYŁEK SILVER PANE Szybkie zakupy
 • SŁOWIANKA PYŁEK DO PAZNOKCI 0,5G Szybkie zakupy
  Amfa Foil Effect
  Blue Pearl
  Gold Pearl
  Quick Silver
  Siren Tail

1 2 3 4 7 8 9