Narzędzia do pedicure

Jeśli masz problem ze zgrubiałą, zrogowaciałą skórą, poszukaj tarki do stóp. Zastanawiasz się, jakie profesjonalne narzędzia do pedicure mogą Ci się przydać? Separator do stóp sprawdzi się doskonale podczas malowania paznokci. Pozwoli wygodnie oddzielić od siebie palce, co ułatwia aplikację lakieru.

Wśród profesjonalnych akcesoriów do pedicure należy wymienić pilnik do paznokci, który nada płytce odpowiedni kształt. Poszukaj modelu o gradacji 180/240. Kształt pilnika dostosuj do swoich preferencji. Polerka, cążki, patyczki i kopytko do skórek to nieodłączne elementy wyposażenia salonu pedicure. Ponadto zaopatrz się w kosmetyki pielęgnacyjne i lakiery w różnych kolorach.

Jak wybrać frezy do pedicure?

Szukając narzędzi do pedicure, zwróć uwagę na profesjonalne, niezwykle precyzyjne frezy ceramiczne. Wykonane zostały z tlenku cyrkonu, dzięki czemu wykazują wysoką odporność na pękanie, zginanie i ściskanie. Frezy ceramiczne nadadzą paznokciom idealny kształt.

Prezentowane akcesoria do pedicure skutecznie dotrą do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu możesz wykonać zabieg na najwyższym poziomie.

  • ABA GROUP PRZYRZĄD DO MANICURE (1222) Szybkie zakupy
  • SŁOWIANKA FREZ DYSK Szybkie zakupy

1 2 3 4 5 6