Produkty do pielęgnacji

Produkty do pielęgnacji paznokci są bardzo szeroką i zróżnicowaną kategorią. Jest to asortyment, który można podzielić według różnych kryteriów - ceny, producenta, zastosowania. Jeśli chodzi o marki, to są zarówno polskie, w atrakcyjnej cenie, jak i zagraniczne - często ekskluzywne, z wyższej półki (np. Christian Louboutin). Ceny zaczynają się już od kilku złotych - jest to asortyment dosłownie na każdą kieszeń. 

Przyczyn złego stanu paznokci i skórek jest bardzo wiele: niewłaściwa dieta, brak witamin i minerałów, niewystarczająca pielęgnacja, źle wykonany lub zdjęty manicure, predyspozycje zapisane w genach. By poprawić stan paznokci i skórek i zobaczyć poprawę, wystarczy przez kilka dni używać odpowiednich preparatów. Nadrzędnym celem produktów do pielęgnacji jest utwardzenie płytki paznokcia i poprawa jej stanu. Nadanie blasku i przywrócenie idealnego stanu np. po uszkodzeniu mechanicznym czy zdjęciu żelu, to ich kolejne zastosowania. W naszej ofercie znajdują się produkty do pielęgnacji paznokci oraz produkty do pielęgnacji do skórek. 

Produkty do pielęgnacji paznokci

W kategorii produktów do pielęgnacji paznokci oferujemy m.in. utwardzacz do paznokci, oliwkę do paznokci, odżywkę do paznokci, serum do paznokci, bazę i top coat oraz paznokieć w płynie. Najpopularniejszy produkt do pielęgnacji paznokci, który można znaleźć w prawie każdej damskiej kosmetyczce, to odżywka. Wygląda jak lakier do paznokci, aplikuje się ją przy pomocy pędzelka. W zależności od składu i zawartych witamin, minerałów i innych składników (np. keratyna, jedwab, naturalne olejki) odżywka może zregenerować, utwardzić i wzmocnić płytkę, zmniejszyć podatność na uszkodzenia i łamanie się, nadać blasku, odżywić i przedłużyć trwałość lakieru. Warto wybierać odżywki do paznokci, które są wielozadaniowe, np. 5w1. Inny produkt, wspierający codzienną pielęgnację paznokci, to olejek lub oliwka. Olejek to najczęściej produkt przeznaczony zarówno do paznokci, jak i skórek. Jego zadaniem jest nawilżenie płytki i skórek, ochrona przed uszkodzeniami, wyraźna poprawa ich stanu i redukcja oznak starzenia się skóry. Regularne stosowanie oliwki do paznokci poprawia ich wygląd i stan oraz nabłyszcza powierzchnię płytki. 

Produkty do pielęgnacji skórek

W asortymencie produktów do pielęgnacji skórek posiadamy mleczko usuwające naskórek, oliwkę do skórek i olejek do skórek. Mleczko usuwające naskórek to preparat, który nakłada się na skórę wokół płytki paznokcia, a już po chwili skórki można łatwo i bezboleśnie usunąć. Oliwka do skórek to produkt bardzo skondensowany, gęsty i dość tłusty, dlatego większość z nich posiada wygodny aplikator, którym można precyzyjnie nałożyć niewielką ilość środka na paznokieć i skórki. Olejek do skórek stosuje się po skończonym manicurze. To przysłowiowa kropka nad i oraz przyjemne zakończenie zabiegu. Olejek do skórek stosuje się, by odżywić, zregenerować i odmłodzić skórę dłoni. Poza działaniem ochronnym innym, niewątpliwym atutem olejku jest jego piękny zapach, dzięki któremu manicure będzie jeszcze przyjemniejszy.

  • ARKADA SÓL PODOLOGICZNA 500g Szybkie zakupy
  • CHIODO PRO OLIWKA VITALITY OIL 9ML Szybkie zakupy
  • CLARESA MASEŁKO DO SKÓREK Szybkie zakupy
  • CLARESA ODŻYWKA DO PAZNOKCI SILK+ 5G Szybkie zakupy
  • CLARESA OLIWKA 5G Szybkie zakupy

1 2 3 4 5