Kleje do Tipsów / Zdobień

Profesjonalny klej do tipsów

Tipsy nie są już tak popularną metodą przedłużania paznokci jak jeszcze kilka lat temu, jednak cały czas są stosowane w stylizacjach paznokci. Dlatego, aby uzyskać odpowiedni efekt sztucznych paznokci, należy zamocować je odpowiednim klejem do tipsów, który zapewni trwałość stylizacji.

Nie każda pani może cieszyć się naturalnie długimi paznokciami, dlatego często decydujemy się na ich przedłużanie. Jedną z najprostszych, najszybszych i najbardziej ekonomicznych metod są właśnie tipsy. Aby tipsy idealnie przylegały do płytki warto zastosować specjalny klej, który nie niszczy paznokci, jest trwały i wygodny w użyciu.

Klej do przyklejania tipsów może służyć także do mocowania ozdób  (np. cyrkonii) na paznokciach, co daje nieograniczone wręcz możliwości wykonywania oryginalnych stylizacji.

Nasz sklep internetowy House of Beauty oferuje szeroki asortyment klejów do tipsów od najlepszych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów. Już teraz sprawdź naszą ofertę i zamów preparaty między innymi od NeoNail, Indigo, Nails Company i Semilac. Nieważne, czy szukasz produktów do użytku profesjonalnego czy domowego, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

  • HESSI NAILS KLEJ DO TIPSÓW 7ML Szybkie zakupy
  • NAILS COMPANY KLEJ KOSMETYCZNY 7,5 ml Szybkie zakupy
  • NEONAIL TIP GLUE KLEJ DO TIPSÓW Szybkie zakupy