Kosmetyczki, kufry

Poza kosmetykami kolorowymi i pielęgnacyjnymi w naszej ofercie znajdują się również kosmetyczki i kufry na kosmetyki. Te akcesoria, wykonane z wysokiej jakości materiałów, służą do przechowywania i transportu różnego rodzaju produktów i akcesoriów. Przydadzą się w pracy makijażystki, wizażystki, a także w  łazience lub na toaletce każdej osoby, która ceni sobie porządek w kosmetykach lub od czasu do czasu podróżuje. 

Kosmetyczki

Nowoczesne kosmetyczki zostały zaprojektowane w taki sposób, by w jednej można było przechowywać wszystko, co niezbędne do wykonania makijażu. Profesjonalne kosmetyczki z naszej oferty zostały podzielone na sekcje, w każdej można umieścić inną kategorię produktów lub akcesoriów: osobno pędzle do makijażu, kosmetyki kolorowe, do demakijażu, mokre chusteczki itp. Trzymanie ich osobno ułatwia zachowanie porządku, a także korzystanie z kosmetyczki - wystarczy sięgnąć do jednej sekcji, by znaleźć tam dokładnie to, czego w danej chwili szukamy. Kosmetyczki wykonane są z trwałych materiałów, które można czyścić przy pomocy detergentów, dzięki temu łatwo zachować je w czystości. W razie zabrudzeń kosmetykami, da się szybko i skutecznie usunąć z nich plamy. 

Kufry na kosmetyki 

Kufry na kosmetyki są znacznie pojemniejsze niż kosmetyczki. Za sprawą gabarytów można w nich transportować nie tylko pędzle i inne akcesoria beauty, ale również potraktować je jako bagaż podręczny i spakować się na wakacje lub w delegację. Kufry na kosmetyki zostały wykonane z wysokiej jakości i trwałych materiałów - to inwestycja na lata. W skład kufra - poza samym kufrem - wchodzi również wiele innych elementów, takich jak kosmetyczki (duże i małe), a także pokrowiec. Pokrowiec z wodoodpornego materiału można również dokupić w naszej drogerii osobno. Kufry na kosmetyki zostały wyposażone w teleskopową rączkę, kółka ułatwiające transport nawet ciężkiej i wypakowanej po brzegi torby, a także boczne kieszenie, do których można spakować coś, co chcemy mieć pod ręką. Są one lekkie i wytrzymują obciążenie nawet do 136 kilogramów. 

 • ABA GROUP PIÓRNIK RÓŻOWY Szybkie zakupy
 • SUNONE ETUI NA 30 LAKIERÓW Szybkie zakupy
 • ZUCA COOLZUCA COOLER TORBA CHŁODZĄCA Szybkie zakupy
  Różowy
  Fioletowy
 • ZUCA STYLIST POUCH DOPINANY ORGANIZER Szybkie zakupy
  Czarny
  Szary
 • DOSE OF COLORS MAKEUP BAG KOSMETYCZKA Szybkie zakupy