Kremy do stóp

Jeżeli masz problem z popękany piętami, poszukaj dobrego kremu do stóp. Doskonale sprawdzą się tutaj produkty z lanoliną i beta-glukanem. Pierwsza substancja przywraca elastyczność skóry, z kolei beta-glukan regeneruje naskórek, łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie ran.

Intensywnie nawilżający krem do stóp zawiera witaminę E, która chroni przed wysuszeniem, utratą elastyczności i jędrności. W ten sposób zapobiega pęknięciom i odciskom. Jeśli chcesz nawilżyć skórę, upewnij się, że wybrane kremy do stóp są bogate w witaminę A. Wspomniana witamina skutecznie zatrzymuje wilgoć w skórze.

Regenerujący balsam nawilżający do stóp

Zastanawiasz się, jak wygładzić i zmiękczyć pięty? Postaw na balsam z mocznikiem i kwasem salicylowym. Proponowany produkt przyspiesza złuszczanie martwego naskórka, dodatkowo ułatwia wchłanianie składników aktywnych. Sprawdzone balsamy do stóp wspaniale wygładzają skórę, jednocześnie działają przeciwświądowo i przeciwbakteryjnie. Niwelują nieprzyjemne zapachy, poprawiając samopoczucie. Wspomniane produkty utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia skóry.

  • ARKADA - MAŚĆ NA POPĘKANĄ SKÓRĘ STÓP Szybkie zakupy
    70g