Produkty do dezynfekcji rąk i narzędzi

W kategorii produktów do dezynfekcji rąk i narzędzi znajdują się przede wszystkim produkty skierowane do właścicieli lub pracowników salonów kosmetycznych i urody. Utrzymywanie w gabinecie czystości i sterylności na odpowiednim poziomie, to gwarancja, że klientki będą czuć się bezpiecznie, komfortowo i - jeżeli będą zadowolone z wykonanej usługi - wrócą do salonu ponownie.  

Produkty do dezynfekcji paznokci i rąk 

W ofercie produktów do dezynfekcji paznokci i rąk oferujemy płyn hamujący krwawienie, płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz produkt do higienicznej I chirurgicznej dezynfekcji rąk bakterio-grzybo-wirusobójczy. Takie środki działają błyskawicznie - już w 30 sekund likwidują wszelkie bakterie, grzyby i wirusy. Można je stosować przed i po zabiegu. Zawarte w składzie naturalne składniki, na przykład lanolina, przeciwdziałają wysuszaniu się delikatnej skóry dłoni, bo produkty do dezynfekcji rąk w dużej mierze składają się z alkoholu. W razie pojawienia się podczas zabiegu niewielkich ranek, na przykład po wycinaniu skórek paznokci, warto sięgnąć po produkt hamujący krwawienie. Mała buteleczka z wygodnym aplikatorem ułatwia nakładanie miejscowe preparatu. Środek działa nawilżająco i bakteriobójczo, a zawarty w składzie aloes koi i przyspiesza gojenie się rany. 

Produkty do dezynfekcji narzędzi i powierzchni 

Inną kategorię stanowią produkty do dezynfekcji narzędzi i powierzchni. Są one skierowane przede wszystkim do właścicieli lub pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich i SPA oraz barberów. Płyn do dezynfekcji powierzchni - w formie aerozolu - to propozycja na bazie alkoholu. Może być stosowany nawet w trudno dostępnych miejscach i zakamarkach, gdzie potrzebna jest szybka i skuteczna dezynfekcja. Płyn nadaje się do użytku na niewielkich powierzchniach, a także na narzędziach i różnego rodzaju sprzęcie w salonie lub gabinecie. Preparat do dezynfekcji narzędzi w formie wygodnego spray’u można szybko zaaplikować miejscowo. Służy on do kontaktowej dezynfekcji wszelkich powierzchni zewnętrznych. Środek skutecznie usuwa bakterie, wirusy i grzyby. Istotne, by preparatu nie spłukiwać, tylko pozostawić do wyschnięcia. Płyn do dezynfekcji powierzchni na bazie alkoholu może być stosowany na różnego rodzaju powierzchnie, nie nadaje się tylko do pleksi, polimerowej podłogi z akrylatów i powierzchni lakierowanej.

  • KABOS ŻEL MYJĄCY DO DŁONI 500ML Szybkie zakupy
  • ACTIVESHOP ALL4MED RĘKAW DO STERYLIZACJI ROLKA 200M Szybkie zakupy
  • ACTIVESHOP STERYLIZATOR UV-C BLUE NEW Szybkie zakupy