O sklepie

House of beauty jest bardzo energiczną firmą o zasięgu globalnym z innowacyjnymi pomysłami, specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych produktów do makijażu i stylizacji paznokci.

Naszą misją jest dostarczanie naszym Klientom dostępu do najlepszych i pożądanych kosmetyków, cenionych przez wizażystów na całym świecie, w tym także trudno dostępnych i niszowych firm.
House of Beauty powstało w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. W 2015 roku otwarliśmy sklep on-line w Polsce oraz USA.

Aby ułatwić dostęp do wszystkich trzech magazynów stworzyliśmy innowacyjny system, który zapewnia swodobną wymianę towaru i błsykawiczny transfer.
95% zamówień
wysyłamy w 24h
Przejrzyste informacje
o terminie realizacji
Faktura VAT z
każdym zamówieniem
Staranne
pakowanie
Indywidualne
zamówienia
Profesjonalne
porady Odwiedź nasz blog
W 2017 roku otwarliśmy pierwszy sklep stacjonarny w południowym Londynie, w którym udostępniamy odbiór zamówień składanych on-line. W sklepie posiadamy szeroki asortyment produktów do stylizacji paznokci i makijażu, w tym szeroką ofertę polskich firm m.in. Indigo, Semilac, PAESE, Ziaja, Bandi, Pierre Rene.

W roku 2018 oferta sklepu stacjonarnego została rozszerzona, świadczymy profesjonalne usługi stylizacji paznokci, kursy podstawowe i zaawansowane, a także oferujemy wykonanie makijażu wieczorowego i okazjonalnego.
Każdego dnia pracujemy aby House of Beauty mogło zaoferować naszym Klientom więcej. Nieustannie udoskonalamy system i obsługę klienta.

Największym sukcesem dla nas jest możliwość realizacji Twojego kolejnego zamówienia!Nasz sklep stacjonarny
342 HIGH STREET,
DORKING RH4 1QX
LONDYN