Lakiery do paznokci tradycyjne

W naszej internetowej drogerii znalazły się również tradycyjne lakiery do paznokci. Dla dziewczyn, które lubią często zmieniać kolory i eksperymentować ze swoim wizerunkiem, to idealna propozycja. W ofercie znajdują się przeróżne produkty - na przykład lakiery do paznokci z brokatem i lakiery winylowe. Produkty marek, takich jak Catrice, CND, Essence, Golden Rose, Pierre René - zarówno od polskich, jak i zagranicznych brandów. Asortyment jest zróżnicowany cenowo i kolorystycznie. 

Zalety tradycyjnych lakierów do paznokci 

Tradycyjne lakiery do paznokci nadal mają duże grono zwolenniczek. Za ich niesłabnącą popularnością stoi kilka czynników. Kluczowe kwestie to cena - atrakcyjna i praktycznie na każdą kieszeń. Wydajność produktu to kolejny atut - jedna mała buteleczka starcza na wiele aplikacji i nawet kilka miesięcy, licząc regularne z niej korzystanie. Tradycyjne lakiery do paznokci są trwałe - mimo, że nie są dodatkowo utwardzane pod lampą, to wytrzymują w nienaruszonym stanie nawet do 7 dni, co jest bardzo dobrym wynikiem. 

Każda dziewczyna poradzi sobie z aplikacją tego produktu - w razie wyjechania pędzelkiem poza płytkę czy innymi problemami w trakcie malowania warstwę bez problemu można zmyć i zacząć ten proces od początku. Tradycyjne lakiery do paznokci są dostępne na rynku kosmetycznym od lat, co sprawia, że ich formuła i skład są perfekcyjnie dopracowane - bardzo rzadko uczulają. Ponadto tradycyjne lakiery do paznokci posiadają szereg innych zalet, m.in. wprost nieograniczoną paletę barw. Prostota w nakładaniu tradycyjnych lakierów to ich ogromna przewaga nad żelami czy lakierami hybrydowymi - niepotrzebne są żadne specjalistyczne akcesoria, takie jak lampa UV.

Na jakie okazje użyć tradycyjnego lakieru do paznokci?

Tradycyjne lakiery do paznokci z brokatem to propozycje, które idealnie sprawdzą się na specjalne okazje: studniówkę, wesele, imprezę, sylwestra, elegancki bal czy bankiet. Brokat na paznokciach na co dzień to również sposób na urozmaicenie prostych, casualowych lub monochromatycznych stylizacji. Lakiery winylowe to produkty, dzięki któremu płytka będzie pięknie błyszczeć jak powierzchnia płyty winylowej. Taki produkt sprawdzi się na różne okazje - nie tylko wieczór czy eleganckie przyjęcie, ale również w formie dyskretnego dodatku do codziennych stylizacji. Paznokcie - obok makijażu - to sposób na ożywienie lub stonowanie naszego wizerunku. Szybka aplikacja i zmywanie tradycyjnego lakieru do paznokci sprawia, że każdego dnia możemy sobie pozwolić na płytkę w innym kolorze lub z oryginalnymi, ręcznie zrobionymi zdobieniami. 

 • DIOR ROUGE VERNIS LAKIER DO PAZNOKCI Szybkie zakupy
  881 9 A.M
  306 Trianon
 • KABOS LAKIER KLASYCZNY 8ml Szybkie zakupy
  022
  017
 • KABOS LAKIER KLASYCZNY SIMPLY 10ML Szybkie zakupy
  02 Less Waste
  03 Be Eco
  04 Healthy Lifestyle (Wariant niedostępny) 04 Healthy Lifestyle (Wariant niedostępny)
  05 No More Plastic
  01 Save The Planet (Wariant niedostępny) 01 Save The Planet (Wariant niedostępny)
  06 Be Aware
  07 Recycling
  08 Green Forest
  09 Clean Ocean
  10 Sustainable Energy
  11 I Am Vegan
  12 Ethical
  13 Harmony
  14 Power Of Nature
  15 Vegetable Ingredients
  16 Clean Earth (Wariant niedostępny) 16 Clean Earth (Wariant niedostępny)
  17 Green Chemistry
  18 Body Balance
  19 Be Natural
  20 Less Is More
  21 Bio-tech
  22 Fresh Air
  23 Biosphere (Wariant niedostępny) 23 Biosphere (Wariant niedostępny)
  24 Freedom
 • MIYO DROP GEL LAKIER DO PAZNOKCI 8ml Szybkie zakupy
  02 (Wariant niedostępny) 02 (Wariant niedostępny)
  13
  19
  28
 • WIBO LAKIER 1 COAT MANICURE Szybkie zakupy
  Nr5 (Wariant niedostępny) Nr5 (Wariant niedostępny)
  Nr6
  Nr7
  Nr8
  Nr9
  Nr10
  Nr12
  Nr13
  Nr14
  Nr15
  Nr17
  Nr19
 • WIBO LAKIER NEW EXTREME NAILS NR 537 Szybkie zakupy