Primer do paznokci

Primer do paznokci - must have każdej stylistki

Primer do paznokci to preparat obowiązkowy dla każdej manicurzystki. Nieważne, czy chodzi o paznokcie akrylowe, żelowe czy hybrydy - odpowiedni primer zagwarantuje właściwe połączenie płytki z bazą stylizacji. 

Primer do paznokci - trwały efekt stylizacji

Nawet najlepsze produkty do manicure nie zapewnią trwałych rezultatów, jeśli na powierzchnię paznokcia nie zostanie nałożony odpowiedni primer. Primer do paznokci to preparat, który zwiększa przyczepność baz hybrydowych i żelowych do naturalnej płytki paznokcia i pomaga scalić te dwie powierzchnie.

W drogerii internetowej House of Beauty znajdziesz primery, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania - oferujemy preparaty kwasowe oraz bezkwasowe takich firm jak Indigo, Julia Nessa, NeoNail, Semilac i Słowianka oraz wielu innych renomowanych producentów. 

Jak działa primer do paznokci?

Primer to płyn, który ma za zadanie “wytrawić” naturalną płytkę paznokcia i dzięki temu zwiększyć przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć. Preparat przede wszystkim nie może uszkodzić płytki, dlatego ważne jest, aby przy słabych i zniszczonych paznokciach stosować produkty bezkwasowe. Odpowiednio zaaplikowany primer minimalizuje ryzyko odpryśnięcia lakieru oraz zapewnia większą trwałość manicure.

  • ACTIVESHOP PRIMER PISAK Szybkie zakupy
  • CLARESA PRIMER BEZKWASOWY 5ML Szybkie zakupy
  • KOSTKA NAIL SYSTEM PRIMER 15ML Szybkie zakupy
  • KRISTYL PRIMER BEZKWASOWY 10ML Szybkie zakupy
  • MOLLY LAC PRIMER KWASOWY 10ML Szybkie zakupy
  • PALU PRIMER BEZKWASOWY 11G Szybkie zakupy

1 2