Regenerujące serum do twarzy - kosmetyk do zadań specjalnych

Jak skutecznie poradzić sobie z odwodnioną, ziemistą i wymagającą intensywnej pielęgnacji skórą? Czy kosmetyk pielęgnacyjny może uporać się ze zmarszczkami i niedoskonałościami? Sprawdź asortyment dostępny w naszej drogerii i postaw na uderzeniową dawkę substancji aktywnych zawartych w serum do twarzy. ​Sklep internetowy House od Beauty oferuje produkty dla kobiet w każdym wieku - 30, 40 i 50+​

W skład dostępnych kosmetyków wchodzą między innymi witaminy A, E, C, kwas hialuronowy ​o działaniu silnie nawilżającym i wiążącym wodę, kolagen​, kwasy omega, ekstrakty z roślin, olejek arganowy, sezamowy czy ze słodkich migdałów oraz wiele innych składników, które przyczyniają się do poprawy stanu skóry. W sprzedaży posiadamy produkty przeciwzmarszczkowe, ​które skutecznie redukują pierwsze zmarszczki mimiczne, ale radzą sobie również z głębszymi bruzdami. Posiadamy także w ofercie Regenerum - produkt, który jest w stanie zwalczyć oznaki starzenia i dogłębnie nawilżyć skórę.

Serum na dzień czy na noc?

Wybór odpowiedniego produktu powinien być też podyktowany potrzebami skóry. W ofercie naszego sklepu House of Beauty znajdziesz kosmetyki nawilżające, odmładzające ​oraz rozświetlające​ - dzięki nim cera odzyska promienny wygląd, będzie dogłębnie odżywiona i świeża. Zawarte składniki skutecznie uporają się też z oznakami zmęczenia.

Jak stosować serum? Można je nakładać bezpośrednio na skórę, delikatnie wmasowując lub dodawać do ulubionego kremu, zwiększając w ten sposób moc jego działania. Warto również zastanowić się, czy lepsze będzie serum na dzień​ czy na noc? W czasie snu procesy regeneracji komórek przebiegają bardziej intensywnie, ale warto także zainwestować w kosmetyk, który będzie działał w ciągu dnia. W ten sposób uzyska się kompleksową pielęgnację skóry - co jest istotne szczególnie w przypadku odwodnionej cery ze zmarszczkami.

1 2 3