Tarki i pilniki do stóp: niezbędne akcesoria do pedicure

Tarka do stóp skutecznie poradzi sobie ze zrogowaceniem, martwym naskórkiem i modzelami. Możesz ją stosować zarówno na sucho, jak i na mokro. Tarki do stóp są bezpieczne i wygodne w użyciu, dzięki czemu nie powodują podrażnień. Wyposażone zostały w praktyczną, ergonomiczną rączkę, która ułatwia wykonanie zabiegu.

Metalowa tarka do stóp przykuwa uwagę starannym, estetycznym wykonaniem. Możesz z niej korzystać nie tylko w salonie kosmetycznym, lecz także w domu. Profesjonalna tarka do stóp jest wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa, które można łatwo wyczyścić.

Dlaczego warto stosować pilnik do stóp?

Podologiczny pilnik do stóp ma dwa zakończenia, jedno proste, a drugie - lekko zaokrąglone. Dzięki temu pozwala Ci dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Pilniki do stóp kątowe sprawdzą się w przypadku wrastających paznokci. Korzystając ze wspomnianych narzędzi, nie musisz się martwić, że uszkodzisz płytkę lub naruszysz ciągłość naskórka.

Naturalny pumeks wulkaniczny: właściwości

Pumeks wulkaniczny precyzyjnie usunie zrogowaciały naskórek. Wspaniale wygładza i zmiękcza pięty. Pumeks do stóp stymuluje punkty biologicznie, wpływając pozytywnie na organizm. Nie powoduje podrażnień i alergii, dlatego mogą go stosować osoby z wrażliwą skórą. To niezbędny produkt pielęgnacyjny w każdej łazience.

  • HESSI NAILS NAKŁADKI NA TARKĘ 120 Szybkie zakupy
  • SUNONE TARKA DO STÓP Szybkie zakupy