BOMB COSMETICS ŚWIECA ZAPACHOWA DAISYLAND

44,90 zł

BOMB COSMETICS ŚWIECA ZAPACHOWA DAISYLAND


Świeca łącząca zapachy słodkiej pomarańczy i czarnego pieprzu.

 

BOMB Cosmetics to ceniona brytyjska marka, która podbija serca miłośników produktów pielęgnacyjnych na całym świecie. 

BOMB Cosmetics to połączenie fenomenalnych, kuszących i wyrazistych aromatów, obok których nie można przejść obojętnie. W sprzedaży znajdziecie także produkty przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji ciała.

Kulki musujące są ręcznie robione,  pielęgnują skórę,  zniewalająco pachną oraz  pięknie wyglądają, nadając charekter całemu wnętrzu.

Kosmetyki BOMB to doskonały pomysł na stworzenie w zaciszu własnego domu kameralnego SPA.

Marka strannie dobiera najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane składniki, naturalne masła, olejki eteryczne i kompozycje zapachowe, aby zadbać nawet o najbardziej wymagającą skórę.

Kosmetyki BOMB nie są testowane na zwierzętach.

 

Instrukcja użycia:
Ustaw świecę na podstawce odpornej na wysokie temperatury. Przytnij knot do długości 5mm, dzięki temu Twoja świeczka nie będzie kopcić oraz płomień będzie miał optymalny. 
Upewnij się, że świeca stoi z daleka od łatwopalnych materiałów, nie stoi w przeciągu ani w pobliżu jakichkolwiek źródeł ciepła (np. kominka, telewizora, grzejnika).
Nie trzymaj w pobliżu wosku żadnych odpadów, np. zużytych zapałek czy kawałków knota. Nie przemieszczaj świecy, gdy jest zapalona lub gdy wosk jest roztopiony. Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt!

NIGDY NIE POZOSTAWIAJ ZAPALONEJ ŚWIECY BEZ NADZORU.