14 dni na zwrot

Wymiany i zwroty

Firma House of Beauty oferuję możliwość zwrotu produktu do 14 dni. Produkt zwracany musi być w oryginalnym opakowaniu, nieużywany. Produkty zwracane należy odesłać na adres firmy, który widnieje na fakturze obecnej w zamówieniu lub bezpośrednio do działu reklamacji: House of Beauty Makeup&Nails Shop, 342 High Street, Dorking, RH4 1QX, United Kingdom.

Nie musisz podawać nam powodu, dla którego zwracasz produkt, choć będziemy bardzo wdzięczni jeżeli napiszesz dlaczego. Dzięki temu będziemy wiedzieć, co możemy poprawić :)

Gwarancją zwrotu nie są objętę: podkłady, korektory, błyszczyki, pomadki w formie płynnej, pudry sypkie.

Jak wygląda zwrot w praktyce?

1. Najlepiej skontaktuj się z nami mailowo i poinformuj, że odsyłasz do nas paczkę - skorzystaj z forumlarza kontaktowego.

2. Napisz proszę swoje dane na fakturze, jeżeli są inne aniżeli podane do rozliczenia. Proszę wprowadz także swój numer zamówienia, numer konta. Dzięki temu będziemy mieli pełne dane, komu mamy zwrócić pieniądze i na jakie konto.

2. Wyślij zwracany produkt wraz z fakturą i numerem zamówienia na nasz adres:

House of Beauty Makeup&Nails Shop, 342 High Street, Dorking, RH4 1QX, United Kingdom. Proszę zachowaj potwierdzenie nadania.

3. W ciągu 7 dni od otrzymania przez nas przesyłki poinformujemy Cię mailowo o rozpatrzonym zwrocie. Dajemy sobie na to 7 dni, ale w 99% informacje dostaniesz do 24 godzin.

4. Po przyjęciu przesyłki zwrotnej, zwrócimy na Twoje konto pieniądze. Przelewu dokonamy w ciągu 7 dni. Nasza księgowa ma bardzo dużo pracy, ale postara się, aby to było jak najszybciej.

Dziękujemy za uwagę,

Pozdrawiamy,

Zespół House of Beauty!