Formy, szablony do paznokci

Formy i szablony do paznokci to użyteczne akcesoria, które są idealnym dopełnieniem i wsparciem podczas robienia manicure’u. Tego rodzaju produkty mogą być stosowane przez profesjonalistów i amatorki. Formy i szablony do paznokci służą przede wszystkim do budowania lub przedłużania naturalnej płytki. 

Jak używać szablonów i form do paznokci? 

Szablony do paznokci to produkty o szerokim zastosowaniu - do malowania, robienia wzorków lub pod formy. Szablony są uniwersalne - można ich używać do metody żelowej i akrylowej. Zostały wykonane z elastycznych materiałów, dzięki temu dopasowują się do paznokcia, bez względu na jego kształt. Szablony do paznokci nie odklejają się podczas robienia manicure’u i dobrze trzymają się palca. Atutem takich akcesoriów jest fakt, że korzystając z szablonu mamy gwarancję, że na każdym paznokciu pojawi się identyczny wzór lub kształt będzie identyczny. Jednym z wariantów tego produktu są szablony do przedłużania paznokci. Są one wykonane z trwałego, elastycznego papieru - podczas przedłużania paznokci nie odklejają się i ułatwiają wykonanie tego zabiegu. Przy pomocy szablonu do przedłużania można przedłużyć paznokcie metodą żelową lub akrylową. 

Formy do paznokci to produkty stosowane przede wszystkim do zabiegu przedłużania płytki, a także do formowania paznokci. Zastosowanie tego akcesorium przyspieszy formowanie paznokci, a także zagwarantuje nadanie im idealnego kształtu - co w przypadku innych, ręcznych metod może być trudne. Formy do paznokci są stosowane do budowania paznokci metodą żelową i akrylową oraz do formowania paznokci metodą hybrydową. Formy do paznokci w naszej internetowej drogerii występują w większych opakowaniach (np. po 100 lub 500 sztuk) - dzięki temu idealnie nadają się do użytku salonów urody i wystarczą na długo. 

Ponadto w naszym asortymencie znajdują się transparentne formy do paznokci - idealne do pracy z wszystkimi metodami żelowymi. Są bardzo wygodne w użytku, gwarantują uzyskanie pożądanego kształtu paznokci szybko i łatwo. Stworzony przy pomocy transparentnej formy paznokieć wymaga niewielkiej obróbki i ingerencji. Czym formy do paznokci transparentne odróżniają się od innych propozycji? Te w wariancie transparentnym szybciej się utwardzają, bo promienie lampy przenikają przez przezroczystą warstwę zarówno od góry, jak i od dołu. 

 • ABA GROUP TRANSFER FOIL FOLIA TRANSFEROWA Szybkie zakupy
  Miedziany (Wariant niedostępny) Miedziany (Wariant niedostępny)
  Czarny
  Złoty (Wariant niedostępny) Złoty (Wariant niedostępny)
  Marmur FTS-014
  Złoty Mat
  Szampański (Wariant niedostępny) Szampański (Wariant niedostępny)
  Marmur FTS-029
  Marmur FTS-016
  Marmur FTS-017
  Marmur FTS-018
  Marmur FTS-019
  Marmur FTS-025
  Marmur FTS-027
  Marmur FTS-026
  Marmur FTS-021
  Marmur FTS-023
  Marmur FTS-024
  Marmur FTS-020 (Wariant niedostępny) Marmur FTS-020 (Wariant niedostępny)
 • INDIGO GELASTIC DUAL FORMS 120 szt Szybkie zakupy
 • INDIGO GELASTIC TRANSPARENT NAILS FORMS SZABLONY Szybkie zakupy
  200 szt (Wariant niedostępny) 200 szt (Wariant niedostępny)
  500 szt (Wariant niedostępny) 500 szt (Wariant niedostępny)
  50 szt (Wariant niedostępny) 50 szt (Wariant niedostępny)
 • KRISTYL MAGNET MAGNES CAT EYE Szybkie zakupy
 • SEMILAC MAGNET ŁOPATKA DO KOCIEGO OKA Szybkie zakupy
  Wawe
  Star
  Diagonal Line
  Horizontal Line
 • SEMILAC MAGNETIC PEN MAGNES Szybkie zakupy