NANSHY FACE MAKEUP BRUSH SET GOBSMACK GLAMOROUS ZESTAW 5 PĘDZLI DO TWARZY

Wariant:

Zobacz więcej
163,00 zł

 NANSHY FACE MAKEUP BRUSH SET GOBSMACK GLAMOROUS ZESTAW 5 PĘDZLI DO TWARZY


Nanshy brytyjska firma wspierająca działania przeciwko przemocy wobec zwierząt Cruelty Free International. Wszystkię pędzle Nanshy zaprojektowane są z najwyższej jakości syntetycznego włosia, niezwykle miękkiego i przyjaznego w dotyku. Pędzle syntetyczne są w pełni bezpieczne dla osób posiadających alergie.

Zestaw profesjonalnych pędzli przeznaczonych do wykończenia makijażu. Elegancki wygląd, prostota użycia, oraz delikatnośc włosia sprawiają, iż użycie pędzli staję się niezwykle proste i przyjemne.

 

Zestaw zawiera: A01, F01, R01, P01, FA01

 

I. F01 Flawless Foundation - Pędzel do podkładu, pudru mineralnego.

Wykonany został z najwyższej jakości syntetycznego, dwukolorowego włosia. Włosie zostało przycięte na płasko, dzięki czemu podkład najlepiej rozprowadzać kolistymi, wcierającymi ruchami. Idealny do aplikacji podkładów w postaci płynnej lub sypkiej oraz kremowych i sypkich róży, bronzerów, także pudrów.

 

II. R01 Buffed Base - pędzel do pudru, różu, bronzera.

Wykonany z syntetycznego, dwukolorowego włosia. Włosie zostało przycięte na okrągło i umieszczone w okrągłej skuwce. Idealny do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych, a szczególnie pudru lub bronzera.

 

III. P01 Conceal perfector - pędzel do korektora.

Pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Służy do nakładania kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji na niedoskonałości twarzy lub w okolicach oczu. Pędzel polecany jest również do kosmetyków mineralnych.

 

IV. FA01 Angled Airbrush - pędzel do konturowania.

Pędzel idealny do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie).  Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.

 

V. A01 Blush&Bronze - pędzel do rózu i bronzera.

Pędzel idealny do nakładania różu i bronzera. Może być stosowany do nakładania rozświetlaczy (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.

ewa:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dotyczy wariantu: Czarny Matowy

polecam gorąco, bardzo dobra jakość włoscia w porównaniu do ceny, dodatkowo bardzo ładnie się prezentują

zobacz