SUNONE 2 W 1 LAMPA UV LED SUN 5 48W BIAŁA

89,00 zł

SUNONE 2 W 1 LAMPA UV LED SUN 5 48W BIAŁA


Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światło utwardzalne.

Odkryj lampę, która sprawdzi się zarówno przy zabiegu manicure jak i pedicure. Lampa będzie stanowiła idealny zakup dla wszystkich osób zaczynających bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym.

Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Posiada ona energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Low Heat Mode to tryb, w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania.

Wymiary: 22 cm x 20 cm x 10,5 cm (szerokość x głębokość x wysokość).

Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure.

Duży elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę. Lampa posiada wbudowany zasilacz także podłączamy ją kablem do gniazdka bez dodatkowego podłączania zasilacza.