SŁOWIANKA CĄŻKI PREMIUM

297,00 zł

SŁOWIANKA CĄŻKI PREMIUM


Produkt Handmade.
Profesjonalne cążki do wycinania skórek wykonane z najwyższej próby stali chirurgicznej, która podlega wszelkim metodom sterylizacji i dezynfekcji.
Dzięki dbałości o każdy szczegół konstrukcji i wykonania, stworzyliśmy idealne narzędzie dla profesjonalnego stylisty paznokci. W trosce o wygodę, komfort pracy i doskonałe jej efekty.
Są doskonale zaprojektowane: od odlewu, aż po samo ostrze. Cążki Premium idealnie układają się w dłoni stylisty, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad narzędziem.  Manicure czy pedicure jest efektywny i precyzyjny - bez zranień i uszkodzeń skórek klienta.
Wszystkie elementy narzędzia zostały połączone ręcznie, dzięki czemu są idealnie skalibrowane i nie posiadają tak zwanych "luzów". Narzędzie chodzi niezwykle płynnie, a w przyszłości nie wystąpią problemy z niepożądanym zacinaniem się cążek.
Już na etapie projektowania, skupiliśmy się polepszeniu efektów pracy z cążkami premium. Naszym celem było także to, aby praca była bardziej stabilna, przyjemna, wygodna i równa, a przy tym nie powodowała żadnych odcisków na dłoniach stylisty.
Rączki cążek są bardzo wygodne, dzięki czemu pewnie trzymają sie dłoni - są idealnie wyprofilowane pod ludzką dłoń.
Cążki Premium są ręcznie, obustronnie ostrzone, więc są precyzyjne i bardzo ostre. Wąskie ostrza pomagają w szybkiej i precyzyjnej pracy stylisty paznokci, docierając w trudne miejsca wału około paznokciowego. Radzą sobie z najdrobniejszymi elementami skórek. Posiadają bardzo pojemny i poręczny zbiorniczek na usunięte skórki. Kąt nachylenia ostrza jest płynny, ale nie za duży, więc przy opracowywaniu górnej części, nie odtykamy ostrzem niepożądanych i problematycznych miejsc. 
Narzędzie Premium zostało wypolerowane na filcowych kółkach, dzięki czemu jest odpowiednio wygładzone, a czas jego użytkowania znacząco się wydłuża. Pamiętaj! Trzymaj się prawidłowego ciągu sterylizacji narzędzi. Zalecamy stosowanie środków do konserwacji metalu, które pielęgnują otaczają go właściwą ochroną.