ALEXIS LAMPA DO PAZNOKCI UV LED 48W ALEXIS STAR 5 - 33 DIODY, SENSOR RUCHU, WBUDOWANY WYŚWIETLACZ

Wariant:

Zobacz więcej
79,00 zł

ALEXIS LAMPA DO PAZNOKCI UV LED 48W ALEXIS STAR 5 - 33 DIODY, SENSOR RUCHU, WBUDOWANY WYŚWIETLACZ


Opływowy kształt, jaki posiada Lampa Alexis Star 5 - 48 W pasuje do stylistyki niemalże każdego wnętrza. Dostępna w delikatnej kolorystyce - bieli lub rozbielonego różu lampa ma estetyczne srebrne wykończenie okrągłego wyświetlacza. Kulisty kształt zapewnia spójny i nowoczesny design, uzupełniony odczepianą magnetyczną podstawką. Lampa jest wyposażona w:

  • 33 dwuzakresowe diody led: 365nm oraz 405nm,
  • ledowy wyświetlacz odliczający czas,
  • czujnik ruchu,
  • zasilacz sieciowy.

Funkcjonalność lampy jest starannie opracowana, by produkt był prosty w obsłudze, a jednocześnie umożliwiał komfortową pracę. Timer lampy ma pięć programów, w tym dłuższy program low heat mode. Dodatkowo urządzenia posiada regulację mocy, by dostosować ją idealnie do wymagań.

 

Wyjątkowo prosta lampa udostępnia użytkownikom szereg przydatnych funkcjonalności. Produkt dzięki wysokiej żywotności diod wynoszącej nawet 50 tysięcy godzin oraz bezpieczeństwie użytkowania może być wykorzystywany w salonach kosmetycznych oraz przez profesjonalne manicurzystki. Lampa ma określone programy wyznaczające czas pracy: 10s, 30s, 60s, 99s oraz 120s w trybie rosnącej mocy. Ostatnie ustawienie low heat mode pozwala na uzyskanie efektu, w którym powłoki są utwardzane stopniowo i nie ma uczucia nieprzyjemnego nagrzewania się paznokci, pieczenia. Timer automatycznie zapamiętuje czas pozostały do końca naświetlania, by po usunięciu i ponownym włożeniu dłoni kontynuować proces. Jest to możliwe dzięki sensorowi ruchu, który wykrywa wsunięcie i usunięcie dłoni.

Równomiernie rozłożone diody o zakrzywionym świetle są bezpieczne w użytkowaniu, brak martwej strefy pozwala na jednoczesne utwardzanie wszystkich paznokci dłoni łącznie z kciukiem. Wysoka moc diod osiągana z użyciem niewielkiej ilości prądu dzięki technologii LED zapewnia ekonomiczne i szybkie utwardzanie. Lampa przeznaczona jest do lakierów hybrydowych, żeli UV w tym coverów, żeli kolorowych, żeli LED oraz monofazowch. Dzięki odpinanej podstawie sprawdzi się w manicure, jak i pedicure. Precyzyjny timer umożliwia stosowanie stylizacji z ozdobami wymagającymi dokładnego czasu utwardzania. Lampa LED/UV dostępna w kolorze białym lub różowym.