SŁOWIANKA CARE BUILD BASE BAZA DO LAKIERÓW HYBRYDOWYCH 10ml

35,00 zł

SŁOWIANKA CARE BUILD BASE BAZA DO LAKIERÓW HYBRYDOWYCH 10ml


Care Bulid Base stworzona została dla osób, które mają problem z osłabioną płytką paznokciową. Keratyna zawarta w bazie sprawia, że płytka paznokciowa jest twarda i odporna na mechaniczne uszkodzenia. Umacnia paznokcie, a dodatkowo pozwala uzupełnić uszkodzoną płytkę, dlatego jest idealną bazą do nadbudowania paznokci. Dzięki Care Build Base stylizacja jest trwała aż do 4 tygodni. Możesz ją używać jako podkład do ulubionego lakieru hybrydowego. 

Zaopiekuj się swoimi paznokciami - użyj Care Build Base z keratyną i nadbuduj swoje złamane paznokcie. 

 

Sposób użycia: 

1. Przygotuj płytkę paznokcia poprzez delikatne zmatowienie polerką, usunięciem powstałego pyłu i przemycie go Cleanerem.          
2. Na przygotowaną płytkę paznokcia zaaplikuj cienką warstwę Care Build Base, następnie utwardzić w lampie UV/LED od 30 do 60 sekund. 
3. Nałożyć drugą warstwę na paznokieć, jeśli jest to konieczne. Całość utwardź w lampie UV/LED od 30 do 60 sekund. 
4. Po utwardzeniu, jeśli jest taka konieczność wyrównaj paznokcie pilnikiem, usuń powstały pył, a następnie przemyj Cleanerem.                                   
5. Zaaplikuj warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze i utwardzić w lampie LED lub UV zgodnie z zaleceniami. 
6. Na koniec nałóż cienką warstwę Top Coat no wipe/ Top Velvet/ Top Glam – w zależności od stylizacji. Top należy utwardzać w lampie LED lub UV zgodnie z zaleceniami. 

 

Baza Care Build jak sama nawa wskazuje pomaga nadbudować płytkę paznokcia, a keratyna zawarta w bazie sprawia, że paznokieć staje się twardy i mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne. Baza Care Build Base jest idealną bazą pod lakier hybrydowy. Przez swoją twardą strukturę nie zalecana jest do stosowania pod żel czy acrygel.