NAILS COMPANY GEL POLISH UV LED GLAM TOP COAT TOP Z DROBINKAMI 6ml

Wariant:

Zobacz więcej
30,00 zł

NAILS COMPANY GEL POLISH UV LED GLAM TOP COAT TOP Z DROBINKAMI 6ml


Top bez warstwy dyspersyjnej, odporny na zarysowania. Służy do wykańczania stylizacji hybrydowych, żelowych, akrylożelowych i akrylowych. Zapomnij o pyłkach. Teraz wystarczy że nałożysz sam top a efekt na paznokciu gotowy! To nigdy nie było tak proste.

Rodzaje:

  • Gold: Posiada on drobne, złote drobinki które przepięknie się mienią. Ciepły odcień drobinek zapewnia niesamowity efekt.
  • Pink: Posiada on bardzo drobne, różowe drobinki które przepięknie się mienią. Ciepły odcień drobinek zapewnia niesamowity efekt.
  • Silver: Posiada on drobne, srebrne drobinki które przepięknie się mienią. Zimny odcień drobinek zapewnia niesamowity efekt.
  • Multicolor: Posiada on drobne, holograficzne drobinki, które przepięknie się mienią. Ciepły odcień drobinek zapewnia niesamowity efekt. Zapomnij o pyłkach. Teraz wystarczy, że nałożysz sam top a efekt na paznokciu gotowy! To nigdy nie było tak proste.

Ten top nie świeci w lampie czyli nie zmienia koloru ciemnych lakierów hybrydowych (co bardzo ważne, ponieważ efekt na czarnym lakierze jest obłędny!)

Teraz każdy Twój lakier możesz szybko odmienić, nadać mu inny top poprzez nałożenie kolorowego topu! Glam Top Coat na każdym kolorze wygląda trochę inaczej, przez co nigdy się nie nudzi!

Na ciemnych kolorach efekt tego topu jest bardziej wyraźny. Jeśli ktoś decyduje się na ciemniejsze kolory to z całą pewnością lubi jak jego mani jest widoczne – ten top to prawdziwy hit!

Kochasz delikatne stylizacje typu babyboomer czy french? Glam top coat idealnie sprawdzi się zarówno na wszystkich paznokciach.