CATRICE POWER GEL 2IN1 BASE & TOP COAT BAZA I I LAKIER NAWIERZCHNIOWY

Cena: 12,99 zł
Czas realizacji: 

Czas na przygotowanie zamówienia do realizacji do 5 dni roboczych

CATRICE POWER GEL 2IN1 BASE & TOP COAT BAZA I I LAKIER NAWIERZCHNIOWY


  • Błyszczące wykończenie
  • Formuła zapobiegająca żółknięciu paznokci
  • Modny żelowy look
  • Product vegański

Paznokcie idelane! Gładka płytka paznokciowa to fundament każdego modnego manicure’u. Baza i lakier nawierzchniowy 2w1 Power Gel, użyta do przygotowania paznokcia, wyrównuje jego powierzchnię i tworzy dodatkową warstwę ochronną. Wykorzystana jako lakier nawierzchniowy, przedłuża trwałość lakierów do paznokci i nadaje im modnego, żelowego wykończenia pełnego blasku. Zawarta w produkcie formuła zapobiegająca żółknięciu paznokci dodatkowo wzmacnia odcień i połysk lakieru do paznokci.

Urodowa wskazówka

Aby stworzyć perfekcyjny manicure żelowym lakierem ICONails, rozpocznij od nałożenia Bazy i lakieru nawierzchniowego 2w1 Power Gel, która skoryguje niedoskonałości i wyrówna płytkę paznokciową. Po aplikacji lakieru do paznokci, nałóż kolejną warstwę Bazy i lakieru nawierzchniowego 2w1 Power Gel, aby utrwalić manicure i nadać mu modnego, żelowego wykończenia.

 

INGREDIENTS:
ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, BUTYL ACETATE, ISOPROPYL ALCOHOL, CI 60725 (VIOLET 2).