SŁOWIANKA GEL POLISH LAST NIGHT COLLECTION LAKIER DO PAZNOKCI HYBRYDOWYCH 5ml kopia

Wariant:

Zobacz więcej
33,00 zł

SŁOWIANKA GEL POLISH  LAST NIGHT COLLECTION LAKIER DO PAZNOKCI HYBRYDOWYCH 5ml


Wybierasz się na spotkanie w zwariowanym towarzystwie i zastanawiasz się jakie paznokcie do czarnej sukienki wybrać?

  • Kolor Funky 229 to czerwony brokatowy kolor hybrydy polecany jest dla każdej kobiety lubiącej połączenia klasyki i błysku. Dzięki dużym drobinkom brokatu nie przejdziesz niezauważona w tłumie. Szalona noc przed Tobą, a dzięki Funky będziesz błyszczeć w każdym towarzystwie.  

 

  • Kolor Party 230 - to brokatowy kolor lakieru idealnie sprawdzi się do małej czarnej, ale również cekinowych kreacji. Party posiada duże drobinki złotego brokatu, dzięki czemu lakier jest gęsty i wyrazisty. Złote paznokcie przyciągną wzrok podczas szalonej nocy z przyjaciółmi.  

 

  • Kolor Shiver 231 –  Shiver to brokatowy niebieski lakier hybrydowy na parapetówkę, wyjście do klubu czy imprezę plenerową.Duże drobinki niebieskiego brokatu sprawią, że na Twoje paznokcie będą przypominać gwieździstą noc, a przy świetle księżyca będą iskrzeć jak na niebie. Dla urozmaicenia lub stonowania stylizacji paznokci, wybierz łagodny kolor, który będzie współgrał z niebieskim odcieniem z kolekcji Last Night. Nie tylko będziesz się wyróżniać podczas imprezowego szaleństwa, ale również zachwycisz swoją stylizacją za dnia. 

 

  • Kolor Electric 232  - to fioletowy brokat lakieru Electric sprawdzi się podczas niezapomnianej nocy z bliskimi, ale również w spokojniejsze dni. Najlepiej współgra w połączeniu z ciemnymi hybrydami. Chciałabyś zaszaleć nie tylko na parkiecie, ale i w swojej stylizacji paznokci? Elektryzujący kolor fioletowej hybrydy to, odcień w który powinnaś się uzbroić.