BANDI BIO-KWAS GLIKOLOWY 12%, SZIKIMOWY 5%, BURSZTYNOWY 3 % I EKTOINA

138,60 zł

BANDI BIO-KWAS GLIKOLOWY 12%, SZIKIMOWY 5%, BURSZTYNOWY 3 % I EKTOINA


Profesjonalnie złuszczające BIO-kwasy o działaniu przeciwstarzeniowym, detoksykującym i regeneracyjnym. Innowacyjna formuła posiada unikatowe właściwości redukujące zarówno zewnątrz jak i wewnątrzpochodne objawy starzenia się skóry, przeciwdziałając skutkom glikacji białek w tym kolagenu. Poprawia owal twarzy, jędrność, napięcie, koloryt i nawilżenie cery oraz zmniejsza widoczność zmarszczek.

Definicja BIO-kwasów:
BIO-kwasy – pozyskiwane z surowców roślinnych według najwyższych, ekologicznych standardów jakości, otrzymywane z dbałością o środowisko naturalne (zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju).

Wskazania:
Każdy rodzaj cery poza nadwrażliwą i naczynkową. Zalecany głównie skórom z objawami starzenia się lub jako profilaktyka wielokierunkowych działań odmładzających wygląd a w tym: poprawa owalu twarzy, wyrównanie kolorytu cery, poprawa jędrności skóry, zmniejszenie widoczności zmarszczek, wygładzenie i nawilżenie cery, a także redukcja drobnych niedoskonałości oraz zmniejszenie widoczności i oczyszczenie tzw. porów skóry.

Przeciwwskazania:
• Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu
• Ciąża i okres karmienia piersią

Skład: Aqua/Water, Glycolic Acid, Shikimic acid, Succinic Acid, Propanediol, Ectoin, Hydroxyectoin