THE ORDINARY GRANACTIVE RETINOID 2% IN SQUALANE SERUM PRZECIWSTARZENIOWE

THE ORDINARY GRANACTIVE RETINOID 2% IN SQUALANE SERUM PRZECIWSTARZENIOWE


Serum łagodzi zmarszczki, poprawia problemy z pigmentami i rewitalizuje skórę. Wodny roztwór, w którym występuje 2% stężenie zaawansowanego aktywnego retinoidu „Granactive Retinoid”, który, jak wykazano, przeciwstawia się starzeniu bez jakiegokolwiek podrażnienia często powodowanego przez stosowanie retinolu. Jest to formuła o średniej sile The Ordinary.

Stosowanie:

Nałóż niewielką ilość na twarz popołudniu/wieczórw ramach schematu pielęgnacji skóry, po serum z wodą, ale przed cięższymi zabiegami. Nie stosować z innymi metodami leczenia retinoidami. Unikaj niezabezpieczonej ekspozycji na słońce. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Uwaga: Retinoidy mogą zwiększać wrażliwość skóry na promieniowanie UV. Ochrona przed słońcem jest szczególnie ważna przy stosowaniu retinoidów. Tego produktu nie wolno stosować w połączeniu z innymi retinoidami, w tym retinolem lub kwasem retinowym. Ten produkt nie jest leczeniem trądziku. Skóra ze skłonnością do trądziku może doświadczyć przejściowego wzrostu trądziku w ciągu pierwszych kilku tygodni stosowania dowolnej formy retinoidu, w tym tych stosowanych w tym preparacie.

Uwaga: W czasie ciąży lub karmienia piersią zaleca się unikanie produktów do pielęgnacji skóry zawierających retinoidy, takich jak preparaty z Granactive Retinoid lub Retinol.

Pojemność: 30ml

Skład:

Squalane, C12-15 Alkyl Benzoate, Bisabolol, Dimethyl Isosorbide, Hydroxypinacolone Retinoate, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil.