THE ORDINARY GRANACTIVE RETINOID 5% IN SQUALANE SERUM PRZECIWSTARZENIOWE

THE ORDINARY GRANACTIVE RETINOID 5% IN SQUALANE SERUM PRZECIWSTARZENIOWE


Chcesz poprawić swoją skórę dzięki odważnym właściwościom retinoidu, ale zniechęca Cię potencjalne skutki uboczne? Granulat Retinoid Ordinary 5% w Squalane może być rozwiązaniem - serum o silnym działaniu od zera do niskiego podrażnienia, które zostało zmiękczone, wygładza drobne linie, poprawia problemy z pigmentacją i rewitalizuje skórę, sprawiając, że wygląda świeżo i młodziej. „Granactive retinoid” jest aktywną technologią retinoidową nowej generacji, która może nie tylko osiągnąć lepsze wyniki przeciw starzeniu się niż tradycyjny retinol, ale także zrobić to bez towarzyszącego mu podrażnienia (często powoduje zaczerwienienie i łuszczenie się). Jednak nadal sprawia, że ​​skóra jest bardziej wrażliwa na promieniowanie UV, dlatego zaleca się dokładną ochronę.

Stosowanie:

Nałóż niewielką ilość na twarz w ramach schematu pielęgnacji skóry, po serum z wodą, ale przed cięższymi zabiegami. Nie stosować z innymi metodami leczenia retinoidami. Unikaj niezabezpieczonej ekspozycji na słońce. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Uwaga: retinoidy mogą zwiększać wrażliwość skóry na promieniowanie UV. Ochrona przed słońcem jest szczególnie ważna przy stosowaniu retinoidów. Tego produktu nie wolno stosować w połączeniu z innymi retinoidami, w tym retinolem lub kwasem retinowym. Ten produkt nie jest leczeniem trądziku. Skóra ze skłonnością do trądziku może doświadczyć przejściowego wzrostu trądziku w ciągu pierwszych kilku tygodni stosowania dowolnej formy retinoidu, w tym tych stosowanych w tym preparacie.

Uwaga: W czasie ciąży lub karmienia piersią zaleca się unikanie produktów do pielęgnacji skóry zawierających retinoidy, takich jak preparaty z Granactive Retinoid lub Retinol.

Skład:

Squalane, C12-15 Alkyl Benzoate, Bisabolol, Dimethyl Isosorbide, Hydroxypinacolone Retinoate, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Objętość: 30ml