ALPHA-H ESSENTIAL HYDRATION CONCENTRATE KONCENTRAT NAWILŻAJĄCY

165,00 zł

ALPHA-H ESSENTIAL HYDRATION CONCENTRATE KONCENTRAT NAWILŻAJĄCY


Ten niezbędny koncentrat nawilżający od Alpha-H to zabieg nawilżający opracowany dla skóry odwodnionej, aby pomóc Ci stworzyć gładką, odnowioną cerę.

Jest bogaty w uzupełniający olej, który został wzbogacony o dziewięć pielęgnujących olejków roślinnych - w tym luksusowych olejków różanych i geranium - które są bogate w składniki odżywcze, a także witaminy A, B, C, D i E, które hamują uszkodzenia oksydacyjne i opóźniają początek przedwczesnego starzenia . Szczególnie idealny do skóry suchej, dojrzałej, zestresowanej i zniszczonej promieniami słonecznymi w okresach przejściowych sezonów, pomaga nawodnić, naprawić uszkodzenia komórek, złagodzić dyskomfort i zaczerwienienie oraz ogólnie łagodzić.

Stosowanie:

Rozgrzej trzy do czterech kropli koncentratu między dłońmi i codziennie rano lub wieczorem wmasuj delikatnie w świeżo oczyszczoną twarz, szyję i dekolt. Alternatywnie koncentrat można w razie potrzeby zmieszać z kremem na dzień lub na noc, a nawet z kremem do ciała.

Skład:

Carrot Oil, Wheatgerm Oil, Calendula Oil, Lavender Oil, Apricot Oil, Rosehip Oil, Avocado Oil, Geranium Oil, Olive Fruit Oil, Vitamins A, B, C, D.