IT COSMETICS SUPERHERO 4-IN-1 EYE-TRANSFORMING SUPER SHADOW AND LINER BRUSH PĘDZEL 4 W 1 DO CIENI I LINI

IT COSMETICS SUPERHERO 4-IN-1 EYE-TRANSFORMING SUPER SHADOW AND LINER BRUSH PĘDZEL 4 W 1 DO CIENI I LINI


Ten niezastąpiony, zmieniający poziom rozgrywki pędzel daje Ci możliwość bezbłędnego zastosowania wszystkich twoich ulubionych kosmetyków; cieni i linerów za pomocą jednego narzędzia! Innowacyjna konstrukcja z podwójnym końcem wyposażona jest w kątową szczoteczkę do eyelinera zapewniającą równomierne i precyzyjne nakładanie kosmetyku oraz przełomowy pędzel do cieni do powiek, który zaczyna się jako szczotka do cieni na całej powierzchni - i przekształca się również w szczotki do fałdowania i rozmazywania!

Aby wykonać oczy Superbohatera, użyj końcówki pędzla do cieni do powiek, aby zastosować cień na całej powierzchni. Przesuń w górę podstawę pędzla jednym kliknięciem, aby wzmocnić cień zagniecenia. Aby uzyskać dodatkową definicję, przesuń podstawę pędzla o kolejne kliknięcie i rozmazuj cień wzdłuż dolnej linii rzęs. Aby zakończyć, użyj wygiętego końca pędzla do eyelinera, aby bez wysiłku nałożyć kreskę.

Ten pędzel do makijażu oczu, wyposażony w nasze pędzle Heavenly Luxe, jest tak łatwy w użyciu, że naprawdę działa za Ciebie - i daje Ci moc odkrywania twoich najpiękniejszych, otwierających oczy wyników!