URBAN DECAY ALL NIGHTER FOUNDATION PODKŁAD MATUJĄCY

Wariant:

Zobacz więcej
179,00 zł

URBAN DECAY ALL NIGHTER FOUNDATION PODKŁAD MATUJĄCY


Planujesz pogodzić się z Twoim seksownym byłym nad szklaneczką czegoś mocniejszego podczas bardzo długiego wieczoru? Bądź pewna, że Twój makijaż wytrzyma z Tobą do końca tej randki. Urban Decay przedstawia All Nighter Liquid Foundation—kompleksowy podkład zapewniający nieskazitelną cerę, który nigdy nie opuszcza posterunku.

All Nighter Liquid Fundation zapewnia pełne krycie z matowym wykończeniem. Uzyskaj prawdziwy, długotrwały makijaż i korzystaj z efektu, który uważałaś za niemożliwy do osiągnięcia. Nie będziesz się mogła bez niego obyć. Stanie się nieodłącznym towarzyszem Twoich całonocnych szaleństw, podczas których niejedno będzie się działo… Nie poprzestaniesz jednak wyłącznie na tym. Jego rewolucyjna formuła pozwala stosować go także na dzień!

All Nighter zapewnia nowoczesne matowe wykończenie, które zawsze wygląda naturalnie. Podaruj sobie odrobinę luksusu – z zachwycającymi efektami i lekką jak piórko formułą. Nie sądziłaś, że to jest w ogóle możliwe? Teraz Twoja cera już zawsze będzie piękna jak nigdy dotąd. Umieściłyśmy w jego składzie ogromną ilość pigmentów (trzykrotnie więcej niż w Naked Skin Liquid Makeup!), ponieważ uważamy, że każdy szczegół ma znaczenie. Nie musisz używać dodatkowej ochrony lub nakładać kilka wartw. All Nighter jest wodoodporny, pochłania nadmiar sebum, a jedyna w swoim rodzaju formuła sprawia, że podkład dokładnie pokrywa skórę i pozostaje na swoim miejscu przez całą noc.

Bogata paleta 24 skrupulatnie dobranych odcieni gwarantuje, że bez trudu odnajdziesz wśród nich swoją drugą połówkę.

All Nighter Liquid Foundation umieściłyśmy w gładkiej, podłużnej buteleczce, ozdobionej eleganckim, metalicznym, asymetrycznym wycięciem. Dekoracja jest równie piękna jak praktyczna. Widać przez nią odcień podkładu, a opakowanie zawsze wygląda elegancko. Zamiast zwykłego dozownika wyposażyłyśmy All Nighter Liquid Foundation w specjalną pompkę, która pozwala zużyć podkład do ostatniej kropli.

Gramatura: 30.0 ml (1 oz.)