ALPHA-H VITAMIN A 0.5 % WITH EVENING PRIMROSE SERUM Z WITAMINĄ A

215,00 zł

ALPHA-H VITAMIN A 0.5 % WITH EVENING PRIMROSE SERUM Z WITAMINĄ A


Serum z witainą C jest silnym przeciwutleniającym zabiegiem odnawiającym skórę. Wykorzystuje złuszczające zalety witaminy A w formule nawilżającej, wzbogaconej wiesiołkiem. Nie drażniący preparat pomaga zmniejszyć wygląd nierównego odcienia skóry, zwiększyć jędrność ujednolić teksturę zmniejszając suchość i łuszczenie się a dzięki temu skóra wygląda na gładszą, młodszą, promienną i bardziej miękką, wspierając naturalny proces odnowy skóry,

Idealna dla suchej, dojrzałej skóry, formuła ożywi Twoją cerę bez podrażnienia - dodatek wiesiołka pomaga uspokoić wszystko i zmniejszyć wszelkie zaczerwienienia. Stosując otrzymasz godne pozazdroszczenia wyniki - pamiętaj tylko, aby używać go w połączeniu z codziennym filtrem przeciwsłonecznym o wysokim SPF, ponieważ witamina A może zwiększać wrażliwość skóry na słońce.

Zastosowanie:

Nakładaj codziennie wieczorem na skórę i wykonuj delikatne ruchy na twarzy, szyi i dekolcie. Pozwól surowicy wchłonąć się w skórę przed nałożeniem ulubionego kremu nawilżającego Alpha-H.

Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży.

Pojemność: 25ml

Skład:

Retinyl Propionate 0.25% (Vitamin A)