ALPHA-H GENTLE DAILY EXFOLIANT WITH PAPAYA & PINEAPPLE PEELING ENZYMATYCZNY Z PAPAJĄ I ANANASEM

ALPHA-H GENTLE DAILY EXFOLIANT WITH PAPAYA  & PINEAPPLE PEELING ENZYMATYCZNY Z PAPAJĄ I ANANASEM


Rozjaśnij i złuszcz swoją skórę w niezwykły innowacyjny sposób jakim jest peeling enzymatyczny w formie pudru. Ten eksfoliator w proszku wykorzystuje zmiażdżone, aktywowane wodą enzymy owocowe z niedojrzałej zielonej papai i ananasa, aby odsłonić czystszą, jaśniejszą skórę. Bez działania ściernego usuwa martwe i uszkodzone komórki skóry, oczyszcza zatkane pory i zaskórniki, zmniejsza stany zapalne i nierównomierną pigmentację oraz poprawia zatrzymywanie wilgoci przez skórę. Ujawnia to nową skórę z regulowanym odbijającym światło młodzieńczym miękkim połyskiem.

Stosowanie:

Przed użyciem produktu odkręć korek i wyjmij przykrywke podróżną, załóż zatyczkę i zachowaj bezpieczność, abyś mógł z niej korzystać zgodnie z wymaganiami podróży. Przechyl butelkę do góry nogami 2-3 razy, następnie otwórz pokrywkę i dozuj dwie do trzech dawek proszku (ilość łyżeczki) do mokrych rąk, nałóż na twarz i szyję okrężnymi ruchami, możesz również wziąć produkt na oczy. Masuj delikatnie przez minutę, a następnie spłucz ciepłą wodą.

Skład:

Kaolin, Solum Diatomeae, Bentonite, Maltodextrin, Ananas Sativus Fruit Extract, Carica Papaya Fruit Juice, Citric Acid, CI 77891.