14 dni na zwrot

Wymiany i zwroty

Firma House of Beauty oferuję możliwość zwrotu produktu do 14 dni. Produkt zwracany musi być w oryginalnym opakowaniu, nieużywany. Produkty zwracane należy odesłać na adres główny siedziby firmy, który widnieje na fakturze obecnej w zamówieniu. Prosimy o kontakt z biurem w celu otrzymania  formularza zwrotu. E-mail adres: info@houseofbeauty.co.uk

Gwarancją zwrotu nie są objętę: podkłady, korektory, błyszczyki, pomadki w formie płynnej, pudry sypkie.

Klient ma 14 dni na zwrot towaru zakupionego z datą realizacji 5-14 (wyłacznie pozycję z wydłużonym czasem realizacji, nie dotyczy pozycji w tym samym zamówieniu z czasem realizacji 1-5 dni). Za ostatni dzień zwrotu uznaję się datę dostarczenia przesyłki do siedziby firmy. Przykład: Dokonano zakupu 1 stycznia, ostatnim dniem dostarczenia towaru jest 30 stycznia, dlatego firma sugeruję dokonywać zwrotu minimum 7 dni przed upłynięciem terminu. Czas dostarczenia przesłki z Polski do Wielkiej Brytani wynosi około 7 dni.

Klient ma 14 dni na zwrot towaru zakupionego z datą realizacji 1-5 dni, za ostatni dzień przyjmuję się datę dostarczenia towaru. Przykład: Dokonano zakupu 1 stycznia, ostatnim dniem dostarczenia towaru jest 14 stycznia, dlatego firma sugeruję dokonywać zwrotu minimum 7 dni przed upłynięciem terminu.