PHYTO PHYTOCYANE KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA KOBIET

PHYTO PHYTOCYANE KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA KOBIET


Ogranicza wypadanie włosów. Hamuje pojawianie się oznak starzenia się włosów, poprawia ich wygląd, zapewnia całościową pielęgnację i nie wymaga spłukiwania. Silnie skoncentrowany preparat w ampułkach.
 

DZIAŁANIE:

Preparat PHYTOCYANE, opracowany specjalnie w odpowiedzi na problem wypadania włosów u kobiet, o charakterze przejściowym lub stanowiący reakcję na różne czynniki. Łączy w sobie zalety wzmacniającej kuracji przeciw wypadaniu włosów, kuracji pobudzającej wzrost włosów i wreszcie pielęgnacji poprawiającej wygląd włosów. Już od pierwszych dni stosowania Twoje włosy odzyskają objętość i odporność. Bez spłukiwania.

Skuteczność zapobiegania wypadaniu włosów potwierdzona w 85 %* przypadków. * Badanie kliniczne, przeprowadzone przez niezależny ośrodek na grupie 77 kobiet.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE PHYTO:

Współdziałanie zawartych w preparacie PHYTOCYANE aminokwasów siarkowych, wyciągów z ginkgo biloba [miłorzębu japońskiego] i kory kaliny sprzyja procesom wymiany międzykomórkowej oraz wytwarzaniu keratyny. Procyjanidy pozyskiwane z winogron chronią cebulki włosów przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i spowalniają proces ich starzenia się. PHYTOCYANE, bogaty w witaminy z grupy B i proteiny jedwabiu, nadaje włosom gęstość i połysk, nie obciążając ich ani nie powodując przetłuszczania się. Pochodna tyrozyny, prekursora melaniny, opóźnia pojawianie się siwych włosów.

 

SPOSÓB STOSOWANIA:

Preparat stosuje się doraźnie jako kurację w przypadku łysienia plackowatego lub okresowego bądź też przez cały rok ze względu na jego walory kosmetyczne.
- Doraźnie: 1 ampułka 3 razy w tygodniu, przez okres 1 miesiąca.
- Jako zabieg kosmetyczny: 1 ampułka na tydzień przez okres 2 miesięcy.

  • Przełamać ampułkę i nałożyć końcówkę aplikatora.
  • Rozprowadzać równomiernie zawartość ampułki na skórze głowy, odgarniając pasmo po paśmie.
  • Lekko wmasować, aby ułatwić przenikanie preparatu w głąb skóry.
  • Ułożyć włosy jak zwykle.

 

TWÓRCY GAMY PRODUKTÓW PHYTO RADZĄ:

PHYTOCYANE znakomicie ułatwia układanie włosów cienkich i pozbawionych żywotności – stosować po każdym umyciu włosów.