ALPHA-H VITAMIN C WITH GRAPE SEED SERUM Z WITAMINĄ C

Cena: 292,00 zł
Czas realizacji: 

Czas na przygotowanie zamówienia do realizacji do 5 dni roboczych

ALPHA-H VITAMIN C WITH GRAPE SEED SERUM Z WITAMINĄ C


Jeśli dbamy o całą twarz, stosujemy odpowiednie kremy: nawilżający, natłuszczający czy matujący. Czasem jednak zachodzi potrzeba użycia kosmetyku celowanego - substancji mocno skoncentrowanej jeśli chodzi o skład oraz... mocno skoncentrowanej na konkretnym problemie. Serum z witaminą C idealne jest na zmarszczki, zmiany naczyniowe i przebarwienia.

Witamina C, choć tak popularna, ma jedną zasadniczą wadę: bardzo szybko się utlenia. Dlatego trzeba znaleźć odpowiedni nośnik, w którym zamknięta trafi wgłąb skóry i dokona naprawy. W serum na zmarszczki i przebarwienia skóry są to liposomy. Serum witaminowe spowalnia proces starzenia się skóry.

Serum na przebarwienia i zmarszczki

Serum z witaminą C to także kosmetyk doskonale chroniący przed działaniem promieni UVA i UVB. Jego kompleksowe działanie sprawia, że to jeden z preparatów, po które najchętniej sięgają kobiety dojrzałe. Serum na przebarwienia i zmarszczki poprawia kolorystykę, fakturę oraz ogólny wygląd skóry.

Dodatkowe składniki serum z witaminą C takie jak ekstrakt z pestek winogron czy kwas hialuronowy sprawiają, że skóra staje się wyraźnie odmłodzona, bardziej świetlista i perfekcyjnie nawilżona. Intensywne działanie kosmetyku docenią panie o skórze poszarzałej, zwiotczałej i zmęczonej.

INGREDIENTS:

Ethyl Ascorbic Acid
Licorice Extract
Hyaluronic Acid
Grape Seed Extract